Ofiste çalışmak – home office olsa bile- bazen sıkıcı olabilir. Eşya seçiminiz size verimsizliğinize olabileceği gibi sizin ilham almanıza da sebep olabilir. Gün boyunca ofisinizde bulunan eşyalar ile temas halindesiniz ve görüyorsunuz. Doğru seçim üretkenliği arttırır.

1. Doğadan ilham alın.

Çağın Wiev Sehpaİnsanlar olarak doğadan her zaman faydalanırız. Doğanın renkleri bizleri sakinleştirir ve rahatlatır. Bunu ofisinizde de yapabilirsiniz. Wiev Sehpa ile doğanın renklerini Çağın Ofis şıklığı ile ofisinizde bulundurabilirsiniz.

https://www.caginburo.com.tr/wiev-sehpa

 

 

2. Karmaşadan Uzaklaşın.

Çağın Ofis Kablo Kanalı

Ofiste karmaşıklık işlere odaklanmayı zorlaştırabilir. Hele ki her yerde kabloların olması kaçınılmazdır. Oluşan görüntü kirliliğini Çağın Kablo Kanalı ile çözebilirsiniz.

https://www.caginburo.com.tr/kablo-kanali 

3. Ofisinize Canlılık Katın!

ofis bitkisiEğer çalışma alanınızın çok cansız ve soğuk durduğunu düşünüyorsanız bunu çözmek çok kolay! Ofis bitkileri ofislere canlılık katar ve iyi hissettirir. Doğaya bir nebze de olsa yakınlaşmış olursunuz. Bunun için orkide, lavanta ve ya aloe vera besleyebilirsiniz.

4. Planlayın!

planlama yapın

Düzenli olmanın büyük bir kısmı planlamaktır. Ajanda tutmak, not almak verimlilik kazandırır. Bunu en basit şekilde bir planlayıcı ile yapabilirsiniz. Duvara asılan büyük bir planlayıcı işlerinize odaklanmanızı ve düzen içerisinde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

5. Küçük Alanları Değerlendirin

Ofisiniz küçük, masanız kalabalık ve çekmeceleriniz karışık şekildeyse için organizator kullanın. Böylece elinizi attığınız zaman çekmecenizde istediğiniz kalemi ve ya aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.

 

BONUS:  Ofisinizin tıpkı hayallerinizdeki gibi bir dekorasyonla; yeni, ferah ve kullanışlı olmasını İstiyorsanız ancak bunun için ayıracak yeterince zamanınız yoksa bırakın bu işi sizin için profesyoneller yapsın.

Çağın Ofis, 48 yıllık ofis mobilya imalat ve tasarım tecrübesiyle;  kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve işinde uzman iç mimar kadrosuyla, kuruma ve kişiye özel tasarım projeler gerçekleştirmektedir. Siz de  karakterinizi, zevkinizi ve hayat görüşünüzü yansıtan, verimli çalışma ortamları oluşturmak istiyorsanız,  tek yapmanız gereken bu linke tıklamak  ve Çağın Ofis Mobilyaları iç mimarlarından destek almak. Hayallerinizdeki ofise sahip olmak işte bu kadar kolay! 

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir