Ofis Mobilyası seçimi iş hayatında itibarınıza ve marka duruşunuza dair vereceğiniz ilk izlenimdir. Yapacağınız mobilya seçimi ait olduğunuz sektörle ilişikli olmakla birlikte sizi rakiplerinizden ayırt edici özellikte de olmalıdır.

Ofis dekorasyonunda sizi ve işinizi yansıtacak incelikte çalışmanız demek hem potansiyel müşterinizi size bağlayacak hem de müşteri ağınızı genişletecektir.

Farklı Ofisler, Farklı Tasarım Önerileri:

Sektöre Göre Ofis Mobilyası Seçimi

Ofis mobilyası seçiminde bir reklam ajansı ile bir avukatlık ofisinin tasarım tercihleri farklı olmalıdır. Avukatlık ofisinde vereceğiniz mesaj “güven” duygusu temelinde olacağı için daha ciddi renk seçimleri ile yayılan bir ışık sistemi seçmelisiniz.  Ancak bir reklam ajansı daha canlı, daha parlak renkleri ve bunları doğru yansıtacak bir ışık sistemi ile dekore edilmelidir. Yine aynı şekilde aksesuar seçimi avukatlık bürosunda metalik aksesuarlar üzerine yoğunlaşırken reklam ajansının dekorasyonu daha renkli ya da renk seçimini uygun şekilde toparlayacak aksesuarlar şeklinde olmalıdır.

Ofisinizin konumuna Göre Ofis Mobilyası Seçimi

Ofisinizin bulunduğu şehrin iklimi, hem potansiyel müşterinin zihniyetini hem de ofisin sahip olduğu ısıtma sistemlerini değiştirmektedir. Hal böyle olunca bulunduğunuz şehre göre de ofis mobilyası seçimi ve ofis tasarımı gerçekleştirmelisiniz

Biz bu yazımızın bu bölümünde egenin incisi ‘İzmir’de ofis mobilyasını nereden alabileceğiniz ve İzmir’de ofis tasarımında dikkat etmeniz gereken kısımlara değineceğiz. 

Bir ofisin sıcak ya da soğuk bir konumda oluşu, dekorasyon beklentilerini değiştirir. Soğuk bir iklimde yer alan ofisin sıcak renkler ile donatılması ya da sıcak bir iklimde yer alan ofisin daha serinlik hissi verecek renkler ile dekore edilmesi müşterinin dış dünyadan bir iç mekana geçtiği andaki duygusunu değiştireceğinden işinizle alakalı fikrini doğrudan etkileyecektir.

Sıcak bir mevsimin parçası olan İzmir’de sektörünüz ne olursa olsun şekillenecek dekorasyon önerileri hesaplamasında hava durumu da payını aldı. Bu yüzden İzmir’de ait olduğunuz sektör için İstanbul ve Ankara ‘da verilen dekorasyon önerilerinden farklı öneriler almanız gerekmektedir.

İzmir’de Ofis mobilyası nereden alınmalıdır?

İzmir’de ofis mobilyası  seçimi için Karabağlar  ilçesine gitmenizi önereceğiz.  Karabağlar ilçesinde bir çok markanın ev ve ofis mobilyası için mağazaları yer almaktadır.

Karabağlar’da ofis mobilyası  ve ofis tasarımı  için çalışacağınız firmayı seçerken tecrübeyi göz ardı etmeden değerlendirmelerinizi yapmalısınız. Unutulmamalıdır ki  tecrübe, üretim ve tasarım konusunda gözardı edilmemesi gereken bir unsurdur. Bu doğrultuda Çağın Ofis 48 yıllık iş hayatında uyguladığı ofis mobilyası üretim tecrübesi ve deneyimli iç mimar kadrosu ile tercih edilebilecek en iyi markalardan bir tanesidir. Yalnızca işinizi değil, işinizin konumunu da göz önüne alarak uzman kadrosu ile size çok çeşitli öneriler sunacaktır.

Eğer siz de  yeni ofis mobilyası almayı düşünüyorsanız Çağın Ofis İzmir’in uzman iç mimarlarının önerileri ile hayalinizdeki ofis tasarımına sahip olabilirsiniz. 

https://www.ofismobilyaizmir.net üzerinden firma ile irtibata geçebilir, kampanyalı ürünleri inceleyebilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir