Günümüzün kaotik dijital yaşamında, doğa ile bağlantıyı sürdürebilmek  her zamankinden daha önemlidir. Doğadan yoksun kaldığımız şehir hayatında ofis içinde yeşil alanlar hem estetik bir görüntü oluşturur hem de çalışanların rahatlamasını sağlayarak iş verimliliğini arttırır.

Yapılan araştırmalara göre çalışma ortamının ferahlığı, motive edici bir görünüme sahip olması çalışanların iş bağlılığı ve performansını olumlu yönde etkiler. Bu nedenle ofis ortamında yapılacak  küçük değişiklikler ve sıradan gibi duran aksesuarlar aslında büyük farklar yaratacaktır.

İç mekanlara, doğayı yansıtan ‘dikey bahçe tablolar’  benzersiz bir yosun sanatıdır. Şoklanmış yosunlardan el emeği ile oluşturulan tabloların ömrü 5 yıldır.  Bakım gerektirmez, toprak su ve güneş ihtiyacı yoktur.

Dikey bahçe tabloları estetik görüntünün yanı sıra; doğal yapıları sayesinde ofis ortamını, çalışanlara nefes aldıran bir alana dönüştürür.

Ofisleri doğa ile buluşturan dikey bahçe toblo modellerini incelemek için:  https://www.caginburo.com.tr/dikey-bahce-tablo


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir